“Кубок селищного голови Східниці” у дитячому турнірі з шахів завойовано

28 травня в приміщенні НД «Просвіта» відбувся дитячий шаховий турнір                         «Кубок селищного голови Східниці».

Вже вкотре відбуваються у нас такі змагання, завдячуючи незмінному тренеру-учителю, керівнику шахового гуртка Стецуну А. І. та постійній підтримці моральній і фінансовій самого селищного голови Піляка І. Є.

Юні спортсмени змагалися в 5 турів за регламентом швидких шахів. Турнір пройшов у жвавій спортивній боротьбі. У турнірі, як і очікувалося, домінували школярі зі Східниці та Борислава, але також бажання взяти участь проявли і гості селища, усього – 19 учасників.

Дуже впевнено подолав турнірну дистанцію Шепічак Максим (м. Борислав) здобувши 4,5 очок, він і виборов перемогу та завоював Кубок селищного голови Східниці. Максим спритно обійшов своїх колег Владислава Шевченка (м. Чорноморськ, Одеська обл.) – 2-ге місце, та Назара Кузьмака (м. Борислав) – 3-тє місце.

Серед дівчат першість отримали східничанки. На фінішній прямій впевнено тріумфували Софія Сушицька – 1-ше місце, Вікторія Панчишак – 2-ге місце та юна Марта Ступак – 3-тє місце.

Судді та організатори відмітили і наймолодшого учасника турніру Святослава Костя (5 років).

У перервах між партіями юні шахісти спілкувалися, обмінювалися враженнями та ділилися планами на майбутнє. Переможець турніру нагороджений пам’ятним кубком, призери та учасники змагань – медалями, грамотами та солодкими подарунками.

Велика подяка розумним батькам, які прищеплюють любов до шахів у своїх дітей, адже ця гра розвиває розумові здібності, логічне мислення, виробляє стратегію і тактику, забезпечує спокій і врівноваженість.

Дякуємо організаторам-тренерам та одночасно суддям Анатолію Стецуну, Олегу Якимчуку, Андрію Тустановському.

Особлива подяка селищному голові Східниці Івану Піляку, який ніколи не залишається осторонь, завжди активно допомагає, сприяє та підтримує такі ініціативи. Є постійним меценатом та прихильником заходів, які забезпечують культурний, інтелектуальний, духовний розвиток у селищі.

Bookmark the permalink.

Comments are closed