Східницьке літо. Програма святкувань на 2017 рік

Календарне літо розпочалось, а от “Східницьке літо” стартує традиційно на Зелені свята.

Це дуже давнє народне дохристиянське свято, яке символізує остаточний прихід літа. Саме тоді весна передає літу своє зелене вбрання. Ось чому Святій Трійці ми присвячуємо відкриття фестивалю “Східницьке літо”, який став традиційним для східничан. Вже сьомий рік поспіль відбуватиметься це неповторне дійство просто неба серед магічної карпатської природи за участю талановитих східничан, провідних українських та іноземних виконавців,  які демонструють свою майстерність, національний колорит свого краю, різнобарвність народного мистецтва та особливості фольклору.

Головними організаторами та спонсорами фестивалю «Східницьке літо» є східницька селищна рада. Голова фестивального оргкомітету селищний голова Іван Піляк зміг згуртувати навколо фестивалю односельців, гостей селища та  надає йому постійне вагоме сприяння. За що йому величезна подяка.

Кожне свято в рамках фестивалю «Східницьке літо» – це ковток натхнення, порція позитиву, заряд енергії, нові знайомства. Це заходи, спрямовані на збереження давніх традицій, України і передання їх майбутнім поколінням.

Ласкаво просимо відвідати фестиваль, відчути цю позитивну атмоферу, справжній дух українського, колоритного свята та переконатись в правдивості вище сказаних слів. І повірте, Вам сподобається !