Східниця подолала перший етап конкурсної програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

23 травня, селищний голова Східниці Піляк І. Є., секретар ради Журавчак Ю.Д. та депутат Макар М. Т. з закордонним візитом відвідали гміну Соліна, куди були запрошені для обговорення результатів проходження  першого етапу нашого проекту «Каналізування та водовідведення по вулиці Котляревського-Коновальця. Будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення».

За круглим столом відбулось обговорення стратегічних питань, щодо подальших дій участі у конкурсі. В обговоренні від Гміни Соліна взяли участь війт Адам П’ятковскі, його заступник Адам Орловські.

Конкурсний відбір доволі складний, на один гранд претендує відразу 10 проектів. Тішить те, що ми вже подолали перший етап й інтенсивно готуємось до другого – написання повної проектної заявки, яка повинна повністю відповідати вимогами Євросоюзу. Кінцевий термін подання якої 30 червня 2017 р.

Для Східниці є дуже важлива участь в даному конкурсі, адже на кону стоїть реалізація проекту за кошти Євросоюзу, який є надзвичайно потрібний та актуальний для селища.

Маємо вже позитивний досвід участі в подібних грандах, як результат перемоги Східниці в одному з них є вже збудований багатофункціональний Амфітеатр.

Отож, Східницька селищна рада постійно робить спроби участі в подібних конкурсних програмах, задля розвитку культури, інфраструктури і селища загалом.