Східниця знайомилась з досвідом Полянської ОТГ, що на Закарпатті

17 травня 2017 року, східницький селищний голова Піляк І. Є. та депутати Східницької селищної ради з робочим візитом відвідали с. Поляна, Закарпатської області. Поїздка ініційована «Асоціацією міст Львівської області», яку очолює виконавчий директор Василь Абаімов.

Метою поїздки було познайомитись з селом Поляна, як адміністративним центром Полянської громади, яка була утворена в грудні 2016 року і до якої ввійшло 9 довколишніх сіл. Полянська ОТГ, невелика нараховує близько 8000 населення чим є навіть схожою до перспективної Східницької ОТГ.

Голова Полянської ОТГ Дрогобецький І. І. ділився досвідом з присутніми очільниками міст і сіл, які зараз перебувають на етапі формування своїх ОТГ. За круглим столом обговорили питання, які першочергово цікавили кожного, стратегії для позитивного функціонування громади, проблеми, які виникають в процесі і шляхи їх подолання.

Такі виїзні поїздки, є дуже потрібними, навіть необхідними. Це обмін цінним досвідом, як позитивним так і негативним. Це можливість познайомитись з роботою ОТГ яка працює на спільний результат заради добробуту кожного члена громади. Адже добробут кожного зокрема, кожної сім’ї, кожної адміністративної одиниці забезпечує високий рівень та позитивну динаміку розвитку ОТГ загалом.