Курортна Східниця взяла участь у виставці «Харківщина: туристичні відкриття»

2-3 червня у презентаційно-виставковому центрі «РАДМИР ЭКСПОХОЛЛ», що в місті Харкові відбулась виставка «Харківщина: туристичні відкриття» в межах щорічного обласного презентаційного заходу «Харківщина туристична». Тематика туристичної виставки у 2017 році – «Активний відпочинок на Харківщині».

Східниця також взяла участь в цій виставці. Представницею від нас була Інга Куротчин – головний адміністратор ЛОК «Київська Русь-Східниця».

Як зазначили організатори, метою заходу є сприяння розвитку туристичної галузі, популяризації історико-культурного потенціалу серед широких верств населення, стимулювання створення якісних туристичних продуктів та активізації в’їзного і внутрішнього туризму у Харківській області.

До участі у заході були запрошені представники різних областей України, які демонстрували туристичний потенціал регіонів,  туристичні агенції, готелі, бази відпочинку, садиби сільського зеленого туризму, національні природні парки, оздоровчі заклади, музейні заклади, кафедри туристичного бізнесу вищих навчальних закладів, налагодження контактів з якими може дати поштовх для подальшого співробітництва.

Основними експозиціями виставки стали активний відпочинок; спортивний і пригодницький туризм; зелений, еко- і етнотуризм; туристичні оператори та агенції; проживання/розміщення/харчування туристів. Окремим стендом був «Туристична Україна» – тематична експозиція, яка передбачає презентацію туристичних можливостей регіонів України.

В межах проведення презентаційного заходу були передбачені ділова та розважальна частини із майстер-класами, конкурсами, вечірньою екскурсією Харковом і промоційним туром Харківською областю «Харківщина: в іменах, особистостях та легендах».

Для Східниці це чергова нагода проявити себе, продемонструвати свій власний туристичний потенціал та рекреаційні можливості, налагодити нові знайомства для подальшої співпраці, розширити географію туристів.