На Зелені свята у Східниці стартував фестиваль «Східницьке літо 2017»

Традиційно в світле свято П’ятидесятниці у Східниці вже в сьоме стартує фестиваль «Східницьке літо».

Вважається, що Трійця – це своєрідний символ повернення до життя. Вся природа розквітає, наповнюється яскравими фарбами і ароматами. Готуючись до Трійці, люди прибирають оселю, намагаючись звільнити дім від речей, особливо тих, які нагадують неприємні моменти в житті.

Згідно з існуючими канонами, Трійця відзначається урочисто і пишно. У цьому році організатори фестивалю підготували для всіх прихильників цікаву та насичену програму святкувань на все літо.

Відкриття фестивалю відбулось 4 червня, розпочали свято Дрогобицький муніципальний оркестр духових інструментів.

Далі, зі своєю концертною програмою виступили вихованці Дрогобицького музичного коледжу імені В. Барвінського.

З моменту існування фестивалю, традицією є відкривати його під звуки трембіти. Цього року офіційно фестиваль відкрили гурт «Домінант» з Івано-Франківщини.

Після урочистого відкриття «Східницького літа 2107» з вітальним словом виступили селищний голова Східниці Іван Піляк, та настоятель храму святих апостолів Петра і Павла о. Василь.

Сцена «Східницького літа» завжди приймає цікавих людей, неординарних особистостей. У неділю, ми всі радо зустрічали справжніх героїв, захисників Батьківщини – воїнів АТО. Адже, просто на сцені амфітеатру, відбулось нагородження орденами бійців зі Східниці, сіл Новий Кропивник, Старий Кропивник, Залокоть та Опака. Як правило, таке дійство відбувається у військовій частині, але за ініціативою військового комісара Дрогобицько-Бориславського військомату полковника Попова Віктора Євгеновича та підтримкою східницького селищного голови Піляка Івана Євгеновича, більше десятка учасників бойових дій з нашої великої громади було нагороджено на сцені, перед сотнями глядачів, тому що таких людей ми маємо знати в обличчя, це наші герої.

На завершення, цього чудового вечора, східницька селищна рада приготувала для всіх неймовірний подарунок – виступ відомого поп-рок-гурту «Антитіла», фронтмен якого Тарас Тополя є знаним в Україні волонтером. Харизматичні, емоційні, динамічні хлопці покорили публіку та підняли концертний градус до максимальної позначки.

Ось так, на позитивній ноті стартував цього року, вже всьоме, фестиваль «Східницьке літо 2017». Велика подяка основним організаторам, меценатам та спонсорам – східницькій селищній раді, зокрема східницькому селищному голові Івану Піляку, за постійне сприяння, підтримку та фінансову допомогу.

Східниця щиро запрошує всіх бажаючих добре, весело в чудовій компанії провести свій відпочинок та дозвілля на наш колоритний фестиваль «Східницьке літо».