Проект рішення ради

Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок КП «Господарник» Східницької селищної ради

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.06.2017 року                                    Східниця                                                   №

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“,  ст. ст. 12, 92, 122, 123, Земельного кодексу України, Законам України“ Про благоустрій населених пунктів“, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності“, висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 24.05.2017 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Доручити КП “Господарник“ Східницької селищної ради виготовити проект землеустрою щодо відведення:

1.1.земельної ділянки площею 300.0 м. кв. на вул. Котляревського, смт Східниця, Львівської області, для облаштування елементів благоустрою.

1.2. земельної ділянки площею 1000.0 м. кв. на вул. Кропивницькій, смт Східниця, Львівської області, для облаштування елементів благоустрою.

1.3.  земельної ділянки площею 600.0 м. кв. на вул. Шевченка, смт Східниця, Львівської області, для облаштування елементів благоустрою.

1.4.  земельної ділянки площею 600.0 м. кв. на вул. Бориславській, смт Східниця, Львівської області, для облаштування елементів благоустрою.

1. КП “Господарник“ Східницької селищної ради подати селищній раді на затвердження проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                   Піляк І.Є.