Проект рішення ради

Про поновлення договору оренди земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.06.2017 року                                    Східниця                                                 №

Про поновлення договору оренди

земельної ділянки.

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.12, 124 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі» беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 24.05.2017  р., розглянувши клопотання ФОП Маліновської О.Г., про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Поновити договір оренди земельної ділянки № 46103000400016 від 09.06.2011 р., площею 0,0107 га по вул. Золота Баня в смт. Східниці, для обслуговування кіоску, терміном на 5 років з ФОП Маліновською Оксаною Георгіївною, що зареєстрована в смт.Східниця на вул. Золота Баня, 28, кв. 2.
  2. 2. Зобов’язати ФОП Маліновську О.Г. укласти додаткову угоду про поновлення договору оренди земельної ділянки впродовж двох місяців з дня прийняття рішення.
  3. 3. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати договір оренди на земельну ділянку.                     .
  4.    Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації договору оренди землі та  здійснювати контроль за надходженням коштів.
  5. У випадку невиконання пунктів 1,2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                        Піляк  І.Є