СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

00.00.2017 р.                               Східниця                                                     № 00

 

Про надання дозволу на розміщення(встановлення)

дитячих розважальних атракціонів та святкової

торгівлі в смт. Східниця ФОП Скогарєву О.Ю.

 

Відповідно до п.п.3 п. б ч.1 ст. 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою належної організації відпочинку та дозвілля гостей та жителів селища, розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Скогарєва О.Ю. щодо  надання  дозволу на розміщення дитячих розважальних атракціонів та святкової торгівлі , виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Дати дозвіл фізичній особі-підприємцю Скогарєву Олегу Юрійовичу на розміщення дитячих розважальних атракціонів та святкової торгівлі в період проведення розважальних заходів у 2017 році, приурочених до святкування Дня селища(курорту), на території прилеглій до багатофункціонального комплексу(амфітеатру) по вул. Шевченка в смт. Східниця .

 

  1. Відповідальність за дотримання техніки безпеки при експлуатації атракціонів та утримання в належному санітарному стані місця розташування покласти на ФОП Скогарєва О.Ю.

 

  1. Рекомендувати ФОП Скогарєву О.Ю. передбачити надання безкоштовних квитків дітям – сиротам та дітям учасників АТО.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк