Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

20 липня 2017 р.                                     Східниця                                         № 77

 

 

Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами

 

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів»,  рішенням виконавчого комітету від 20.04.2011р. № 31“Про регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами” та Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади смт.Східниця, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 164 від 16.09.2016 року, беручи до уваги доповідну записку майстра з благоустрою КП «Господарник»,   виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з самовільним встановленням суб’єктами господарювання об’єкта зовнішньої реклами у смт. Східниця, а саме:рекламний щит розміром 6м х 3м типу «односторонній», що встановлений на вул. Бориславській біля АЗС «ОККО»(2-ий рекламний щит від встановленого МАФу).

 

  1. КП «Господарник» демонтувати самовільно встановлений об’єкт, власників якого не встановлено:

2.1. об’єкт зовнішньої реклами – рекламний щит розміром 6м х 3м типу «односторонній», що встановлений на вул. Бориславській біля АЗС «ОККО»(2-ий рекламний щит від встановленого МАФу).

 

  1. У випадку наявності акту про неможливість здійснення звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, складеного комісією з демонтажу незаконно встановлених об’єктів на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території смт. Східниця, заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради за зверненням КП «Господарник» підготувати та подати відповідні позовні заяви до суду.

 

  1. Секретарю селищної ради опублікувати дане рішення в газеті «Нафтовик Борислава».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

Селищний голова                                                                                          І.Є. Піляк