Проект рішення виконавчого комітету

Про надання дозволу гр. Ленюку М.М. на облаштування під’їзної дороги до його земельної ділянки по вул. Бориславській у смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

Проект РІШЕННЯ

1. 00. 2017 р.                               Східниця                                                      № 00

Про надання дозволу гр. Ленюку М.М.

на облаштування під’їзної дороги до його

земельної ділянки по вул. Бориславській

у смт. Східниця

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.29, 31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст..14 Закону України “Про основи містобудування”  та розглянувши заяву гр. Ленюка М.М. від 06.07.2017р. б/н, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Дати дозвіл гр. Ленюку Миколі Миколайовичу на облаштування під’їзної дороги до його земельної ділянки по вул. Бориславській в смт. Східниця за власний рахунок.

1. Гр. Ленюку Миколі Миколайовичу забезпечити:

2.1. винесення меж під’їзної дороги до її земельної ділянки в натуру, шляхом замовлення робіт в спеціалізованої організації, що має ліцензію(дозвіл) на виконання даного виду робіт.

2.2. проведення робіт по облаштуванню під’їзної дороги з дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів та правил.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури .

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк