У Східниці «відгримів» фестиваль «Мольфар РОК 2017»

На цих вихідних, курортна Східниця спробувала себе в новому амплуа, прийнявши на сцені Амфітеатру більше 20-ти рок гуртів з цілої України. Починаючи від маловідомих до розкручених і відомих рок зірок, таких як «AНIAZMA» – учасники відбору до Євробачення 2017.

Містичний фестиваль «Мольфар РОК» розпочався у п’ятницю і тривав три дні. Кожен з цих днів не був схожим на інший – різні гурти, нові обличчя, цікаві знайомства та відкриття для себе самого. Хоч всі гурти відрізнялись популярністю, розкрученістю, костюмами, концертними реквізитами та спільним залишалось одне – відданість улюбленому стилю музики РОКу. Незважаючи на невелику кількість людей, яка відвідала фестиваль, учасники викладались на повну, виступали ніби для цілого стадіону. За це їм велика шана і подяка.

Як годиться на подібних фестах неподалік від епіцентру подій було облаштоване безкоштовне наметове містечко, працювали волонтери, допомагаючи організаторам.

Основним організатором, ініціатором, затійником цього дійства у Східниці став трускавчанин Назар Іваночко, який на повному ентузіазмі та за власні кошти «зробив» цей фест.

Хочемо подякувати Назару та підтримати. Не завжди і відразу нам все вдається з першого та навіть другого разу, але треба йти вперед, набивати шишки, набиратись досвіду, аналізувати всі плюси та мінуси і пробувати ЩЕ РАЗ.

Фестиваль, такого роду, проводився у Східниці вперше і сподіваємось не востаннє. Східниця постійно експериментує, приймає цікавих гостей, підтримує креативні ідеї та неординарні заходи. І все це робиться як для самих східничан так і для наших багаточисленних гостей.

Перш за все «щось цікаве» відбувається у Східниці завдяки голові Східницької селищної ради – Івану Піляку, людині яка завжди підтримує ініціаторів різних заходів, як фінансово так і морально, “дає зелене світло” цікавим та креативним ідеям. Також, працівникам Східницької селищної ради та небайдужим до життя і процвітання курорту ентузіастам.

Дякуємо всім хто долучився до проведення фестивлю «Мольфар РОК 2017», всім учасникам, волонтерам, публіці та організатору Назару з м. Трускавця! До наступних зустрічей!