У Східниці вперше відбувся фестиваль цілительства

З 21 по 27 липня курортна Східниця приймала п’ятий літній всеукраїнський фестиваль цілительства «ЦІЛЮЩІ ДЖЕРЕЛА».

Попередні рази фестиваль відбувався у Києві, в Одесі.  Цього року організатори обрали мальовничу Східницю, бо саме тут зійшлися прекрасні карпатські пейзажі, гірські ріки, понад 26 цілющих джерел з різноманітними мінеральними водами, та понад 10 тисяч туристів, зачарованих цією дивовижною красою, які приїхали сюди вдихнути кришталево чисте гірське повітря, вмитися молодильною гліцериновою водою, очистити свою печінку та нирки легендарною «нафтусею», покращити кровотворення східницькою залізною водою, зміцнити свій шлунок та підшлункову східницькою содовою, яка перевершує воду «боржомі», та покращити свій зір завдяки срібній воді. А найголовніше для свого власного успіху і щастя, щоб наповнити свою душу незабутніми і найпрекраснішими враженнями від царства краси та природи і зустрічей з дивовижними людьми та цілителями.

Цілих сім днів, спочатку в амфітеатрі, пізніше в НД «Просвіта» проводились цікаві зустрічі та майстер-класи з майстрами в сфері цілительства. На фестиваль з’їхались цілителі з різних міст України, а саме: Грашин О.О. (м. Київ) – майстер м’яких технік мануальної терапії, остеопат, провідний викладач Асоціації Народної Мануальної терапії; Коляса А. (м. Львів) – натуропат, вчитель і практик систем (Тайцзицюань, карате-до, Кендо, масажу, дихальних вправ цигун, Хіджама, Скандинавська ходьба, медитація); Косарєв І. (м. Житомир) – лікар, цілитель, майстер екстрасенсорики та ясно бачення; Литвак О. Ю. (м. Житомир) – президент Асоціації Народної Мануальної терапії в Житомирській області, член Асоціації вісцеральної хіропрактики; Малашій Т. – терапевт-кінезіолог; Марга Руча (м. Одеса) –  організатор Школи Щастя, практикуючий психолог з двадцятирічним стажем, автор і розробник тренінгів: «Стати щасливим», «Гармонічні відносини», «Технології омолодження», автор і ведуча різних тренінгів на розвиток інтелекту і креативності мислення, навиків конструктивної взаємодії і комунікативних умінь; Погребна Л. (м. Київ) – практичний психолог, спеціаліст по системним розстановкам, бізнес-консультант, сімейний консультант; Поліщук А. П. (м. Тернопіль) – майстер тибетської медицини, учень професора Пак Дже Ву, кандидат медичних наук, автор і виробник цілющих засобів; Фенікс В. (м. Київ) – психолог, засновник Центру потенційної психології,  автор й ведуча психологічних тренінгів і майстер-класів в Україні та закордоном.

Програма фестивалю була насиченою та різноманітною, зранку всі бажаючі приймали участь у ранковій зарядці на свіжому повітрі, протягом дня  майстри проводили майстер-класи, кожен у своїй галузі, ввечері – це були цікаві семінари, або танцювальні майстер-класи чи концерти.

Зі слів організатора Ольги Гончаренко, зрозуміли, що хоч фестиваль зібрав не велику кількість відвідувачів, всі залишились задоволені, дехто напрочуд здивований, що справді існують люди здатні зцілювати руками чи музикою.

Велика вдячність організаторам, що для проведення п’ятого фестивалю обрали саме нашу Східницю, адже для селища це був черговий цікавий досвід та новинка. Велика вдячність голові селищної ради Івану Піляку, що одобрив та підтримав ідею проведення такого неординарного фесту у нас, тим самим довівши ще раз універсальність, різнобічність, багатофункціональність курорту. Сподіваємось, що це був хороший старт подібним зустрічам!