Переможців конкурсу «Краще подвір’я Східниці 2017» названо та відзначено

Робочі візити, поїздки закордон, спілкування з латвійськими та польськими партнерами та привезений з Європи досвід стали одними з вагомих рушіїв, які надихнули селищного голову Східниці Івана Піляка  провести в рідному селищі цікавий та мотивуючий конкурс.

Тому, до дня Курорту Східниці  виконавчий комітет Східницької селищної ради  ініціював проведення конкурсу  «Краще подвір’я Східниці – 2017».

Конкурс проводився з 14.06.2017 по 10.08. 2017 року у 2 етапи

I етап: з 14.06 по 14.07.2017 р.

• прийом заявок на участь у конкурсі ( фото свого подвір’я та адресу надсилати на email tic_skhidnytsia@ukr.net );
  • відбір комісією конкурсу 10 кращих подвір’їв.

II етап: з 15.07 по 10.08.2017 р.

• публікація на сайті Східницької селищної ради фото 10-ти кращих подвір’їв для онлайн голосування (переможець онлайн голосування автоматично входить у фінальну п’ятірку);
  • контроль за подвір’ями, які подолали перший етап;
  • відбір фінальної п’ятірки.

Критерії відбору подвірїв:

1. Охайність та чистота.
  2. Доглянуті клумби та сад.
  3. Акуратні доріжки.
  4. Підстрижені дерева та кущі.

Склад комісії конкурсу:

1. Томин Н. В.
  2. Янів Р. Л.
  3. Федишин Н. М.
  4. Пилипець І.І.
  5. Рубель Т. Я.

У конкурcі міг взяти участь кожен господар, який дбає про своє подвір’я та не приймає відпочиваючих.

Як і запланували оголошення та нагородження переможців відбулось 13 серпня на сцені «Східницького літа» в амфітеатрі під час святкового концерту до Дня Курорту.

Кожен фіналіст, з рук селищного голови Івана Піляка, отримав диплом та медаль, яку виготовили спеціально для цього конкурсу сім’я Жуків. Головний приз чекав на переможців під сценою – тачка, косарка, граблі.

Отож, фінальна п’ятірка кращих господарів та їх подвір’їв:

• вул. Довбуша 15а, номінація «Вибір селища» – Миськів Оксана Степанівна.
  • вул. Шевченка 174, номінація «Сонячний куточок над річкою» – Шварц Йосип Казимирович
  • вул. Золота Баня 25, номінація «Окраса головної вулиці селища» – Журавчак Оксана Олексіївна
  • вул. Шевченка 75/1, номінація «Обійстя затишку й турботи» – Барабаш Зеновія Миколаївна
  • вул. Бориславська 35, номінація «Відзнака селищного голови» – Коцко Михайло Дмитрович.

Велика подяка кращим господарям Східниці, за те що дбають про свої подвір’я, зберігають їх чистими, прибраними, покошеними. Хай ваші обійстя будуть прикладом для всіх, а перемога в конкурсі стимулом продовжувати в тому ж дусі.

Сподіваємось, що на наступний рік армія номінантів лише збільшиться!