Східничани взяли участь у фестивалі Солінське літо

20.08.2017 року колектив Народного дому «Просвіта» та делегат від Східниці секретар Східницької селищної ради Юрій Журавчак відвідали гміну Соліна ( Польща ) з якою курортна Східниця реалізувала спільний транскордонний проект Євросоюзу з будівництва багатофункціонального відпочинкового комплексу Амфітеатру.

Східничани отримали запрошення прийняти участь у святкуванні обжинків (закінченя збору врожаю) гмінних, що відбувалося в рамках Солінського літа у містечку Вулковія гміни Соліна.

Це вже не вперше східницькі колективи представляють наше селище закордоном на міжнародних фестивалях. Минулого року це був XXI регіональний фестиваль Ауцького краю, що в Латвія. Цього року це запрошення від наших партнерів з гміни Соліна Республіка Польща відвідати щорічний фестиваль Солінське літо.

Таку можливість, ми отримали завдячуючи східницькому селищному голові Івану Піляку та його команді, які налагодили добросусідські, партнерські стосунки з Польщею та Латвією.

Для Східниці такі поїздки є черговою нагодою продемонструвати та показати себе, свій край, ближче познайомитись з культурою іншого народу, пізнати їх традиції, завести нові знайомства та друзів.