Східниця відзначила 26-ту річницю незалежності України

24 серпня, курортна Східниця, як і вся Україна, відзначила 26-ту річницю Незалежності. Хоч зараз не час для грандіозних святкувань, але це не просто прохідне свято для нашої країни, це щось більше. Це день просочений гордістю і патріотизмом.

Святковий концерт відкрили Дрогобицький муніципальний духовий оркестр, продовжили творчі колективи НД «Просвіта» смт Східниця.

На сцені «Східницького літа» також виступили гості зі Стрия – гурт «Усі вдома», зірка української естради – Мар’яна Щербанік та шоумен Василь Мельникович, який повеселив всіх розважальною програмою «Гуцул-хуліган».

Ось так, в дусі патріотизму Східниця відсвяткувала головне національне свято української держави.

Традиційно, святкування Дня Незалежності є закриттям фестивалю «Східницьке літо» який цього року, як і прогнозувалось кожен раз дивував чимось новим та неординарним. Фестиваль, вже сьомий рік поспіль відбувається за підтримки східницького селищного голови Івана Піляка, за що йому велика подяка.