Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПАТ «Львівобленерго».

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

21.07.2017 року                                    Східниця                                                 № 343

 

Про надання дозволу на розроблення

проектів землеустрою щодо відведення

земельних ділянок ПАТ «Львівобленерго».

 

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 124, п.2. ст.134 Земельного кодексу України, ст.7 Закону України “Про оренду землі”, розглянувши клопотання ПАТ «Львівобленерго» про надання дозволу  на розроблення проекту відведення та надання   в оренду земельної  ділянки для будівництва та обслуговування підстанції, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 17.07.2017 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.    Дати  дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки загальною площею 150 кв.м. на вул. Шевченка, в смт. Східниці м. Борислава для будівництва та обслуговування підстанції ПАТ «Львівобленерго» з метою передачі її в оренду.
  2. ПАТ «Львівобленерго» виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та після її погодження згідно чинного законодавства, подати на затвердження до селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.