Не будьте байдужими! Приєднуйтесь до Східницької ТОЛОКИ!

Шановні східничани!!!

Доводимо до Вашого відома, що на території селища в період з 09.10 по 13.10.2017 року у зв’язкуз наближенням свята Покрови Пресвятої Богородиці та з метою приведення в належний  санітарний стан прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, прилеглих територій, узбіч доріг,русел гірських струмків та р. Східничанки, територій підприємств, організацій  буде проводитись осіння толока.
Не будьте байдужими! Приєднуйтесь до Східницької ТОЛОКИ! Лише спільними зусиллями нам вдасться навести лад у селищі. Будьмо не контролерами, а партнерами у роботах із благоустрою. Чисте селище – це завдання не лише місцевої влади та комунальних служб, а й спільної роботи усієї громади.

Додаткова інформація:

10, 11, 13 жовтня 2017 року територією смт. Східниця буде курсувати автомобіль з вивезення сміття, тому просимо всіх небайдужих прибрати свої прибудинкові території, прилеглі території та території підприємств та організацій, пакети з нагромадженим сміттям виносити до центральної дороги, де їх буде забирати вищевказаний автомобіль. За інформацією щодо проведення толоки звертатись за тел. 4-81-69.

Адміністрація Східницької селищної ради.