Про затвердження висновку про вартість майна

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

09.11.2017 року                                    Східниця                                                  №  382

 

Про затвердження висновку

про вартість майна

 

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. № 90, та з метою взяття на облік елементів благоустрою, що знаходяться на території смт. Східниця, для забезпечення їх належного утримання, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 07.11.2017 р., селищна рада

 

вирішиЛА :

 

  1. Затвердити висновок про вартість майна:

– зупинки громадського транспорту в кількості 9 одиниць в смт. Східниця м. Борислава, Львівської області в сумі 28832 грн (двадцять вісім  тисяч вісімсот тридцять дві гривні) (висновок додається).

  1. Передати на баланс КП «Господарник» звіти про оцінку майна згідно п.1 рішення.

2.1. Головному бухгалтеру КП «Господарник» взяти на баланс майно згідно звіту про його оцінку, що знаходиться на території смт. Східниця.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову та постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                 Піляк І.Є.