Проект рішення ради

Про збільшення статутного капіталу та затвердження нової редакції статуту КП «Господарник» Східницької селищної ради

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.12.2017 року                                    Східниця                                            №

Про збільшення статутного капіталу та

затвердження нової редакції статуту

КП «Господарник» Східницької селищної ради

Відповідно до ст. ст.25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 144 Конституції України, керуючись ст. ст. 57, 78 Господарського кодексу України, беручи до уваги пропозицію виконавчого комітету Східницької селищної ради та лист КП «Господарник»,селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити статутний капітал комунального підприємства «Господарник» та встановити його в розмірі 3 048 400, 00 (три мільйони сорок вісім тисяч чотириста гривень ) грн.

1. Затвердити нову редакцію статуту комунального підприємства «Господарник» (додається).

3.Комунальному підприємству «Господарник» (М. Сокаль) провести заходи  щодо державної реєстрації статуту комунального підприємства у порядку, встановленому чинним законодавством України.

4.Контроль за виконаннямрішенняпокласти на постійнудепутатськукомісіюмандатну, з питаньдепутатськоїдіяльності, забезпеченнязаконності та правопорядку.

Селищний голова                       ПілякІ.Є.