Шановні східничани та гості нашої оздоровниці, щиро вітаю Вас з наступаючим Новим Роком!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та чудових результатів. Від усього серця бажаю щоб Ваші серця були зігріті любов’ю і теплом, домівки наповнювались добром, радістю та Божим благословенням. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди! Хай Новий рік буде щедрим на цікаві плани та нові досягнення. Нехай чарівні зимові свята подарують Вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай Новий Рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, економічного зростання та духовного оновлення!
З наступаючим Новим Роком!

З повагою,
селищний голова І.Піляк