Про внесення змін до Програми покращення матеріально-технічної бази управління Державної казначейської служби України у м. Бориславі Львівської області в 2017 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.12.2017 року                                      Східниця                                                 № 401

 

Про внесення змін до Програми покращення

матеріально-технічної бази управління

Державної казначейської служби України

у м. Бориславі Львівської області

в 2017 р.

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 06.12.2017 р. селищна рада:

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни в Програму покращення матеріально-технічної бази управління Державної казначейської служби України у м. Бориславі Львівської області в 2017 р., а саме: додаток 2 «Перелік завдань, заходів та показників Програми» читати в редакції поданій в додатку до рішення. (Додаток 2)
  2. Селищному голові І. Піляку забезпечити фінансування заходів на реалізацію даної Програми в межах коштів, передбачених на цю мету в селищному бюджеті на 2017 рік.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                    Піляк І.Є.