Про скасування договору оренди земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

15.12.2017 року                                    Східниця                                                    № 403

 

Про скасування договору

оренди земельної ділянки

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 141, Земельного кодексу України, ст.32 Закону України “Про оренду землі”, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 06.12.2017 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вважати нечинним договір оренди земельної ділянки площею 0.0020 га, що знаходиться за адресою: смт. Східниця, Золта Баня, з ФОП Бартош Орися Георгіївна що  зареєстрована за юридичною адресою: смт Східниця, вул Золота Баня, 11, кв. 6, у зв’язку з її смертю.
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав на зареєструвати право власності на земельну ділянку за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ припинити нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     Піляк І.Є.