Про затвердження проектно – кошторисної документації та зведених кошторисів

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

11 грудня 2017 р.                                     Східниця                                                № 108

 

Про затвердження проектно – кошторисної

документації та зведених кошторисів

 

Відповідно до п. 4 «Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертиз», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 року № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи експертний звіт щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Будівництво моста через річку Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» № 14-2600-17 від 27.11.2017 року, розглянувши   зведені кошторисні розрахунки об’єктів будівництва та лист КП «Господарник» № 126 від 13.11.2017 року,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити проектно-кошторисну документацію робочого проекту «Будівництво моста через річку Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» за такими техніко-економічними показниками:

Загальна кошторисна вартість       24 785 096 грн 00 коп. (двадцять чотири

мільйони сімсот вісімдесят п’ять тисяч

дев’яносто шість гривень 00 коп.)

у тому числі:

будівельні роботи                             19724,830 тис. грн;

устаткування    8,298 тис. грн;

інші витрати                                       5051,968 тис. грн.

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості «Чищення стічних канав» в сумі – 49 250 грн. 00 коп. (сорок дев’ять  тисяч двісті п’ятдесят гривень 00 коп.).

 

  1. Директору КП «Господарник» укласти договір підряду відповідно до п.  2 рішення з суб’єктом підприємницької діяльності, який має ліцензію на виконання цих робіт.
  2. Дане рішення затвердити на черговій сесії селищної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів селищної ради.

 

Селищний голова                                                                                               І.Є. Піляк