Про оформлення права власності за територіальною громадою смт. Східниця на нежитлову будівлю на вул. Промисловій, 27 «А» у смт. Східниця Львівської області

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2017 р.                               Східниця                                                    № 114

 

Про оформлення права власності за

територіальною громадою смт. Східниця

на нежитлову будівлю на вул. Промисловій, 27 «А»

у смт. Східниця Львівської області

 

Відповідно до пп. 10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 4, 27 Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, розглянувши звернення КП «Господарник»   та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Оформити право власності за територіальною громадою смт. Східниця на об’єкт нерухомого майна – нежитлову будівлю площею 86,8 м2 на вул. Промисловій, 27 «А» в смт. Східниця Львівської області.

 

  1. Суб’єкту державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень зареєструвати право комунальної власності на нежитлову будівлю на вул. Промисловій, 27 «А» у смт. Східниця Львівської області за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк