Проект рішення ради

Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність, для обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.01.2018 року                                    Східниця                                              №

Про затвердження технічної документації

щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

та передачу її у власність, для

обслуговування житлового будинку.

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши заяви гр. гр. Томина В.Р. беручи до уваги проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 00.01.2018 р. та селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати її у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, а саме:

– площею – 532 кв. м. на вул. Довбуша, 25, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:06:014:0485 гр. Томину Володимиру Романовичу, що зареєстрований в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл., на вул. Довбуша, 25 який належить їй згідно права власності на нерухоме майно.

1. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію речових прав на земельну ділянку.
  2. 3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                         Піляк І.Є.