Проект рішення ради

Про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.01.2018 року                                    Східниця                                                 №

Про надання згоди на передачу

в суборенду земельної ділянки

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8 Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяву ПП «Княгиня»  щодо надання згоди на передачу земельної ділянки, яка знаходиться в орендному користуванні відповідно до договору оренди землі 04.07.439.00130 від 28.12.2007 р. в суборенду Товариству з обмеженою відповідальністю «Компанії Антанта», висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 00.01.2018 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду ПП «Княгиня», що зареєстроване в що зареєстроване в м. Львів на вул. Квіткова, 26/4, на передачу земельної ділянки, площею 1,0 га несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування пансіонату, в смт. Східниця Львівської області в курортному комплексі «Бухів» яка перебуває в їх користуванні на умовах договору оренди землі № 04.07.439.00130 від 28.12.2007 р., в суборенду Товариству з обмеженою відповідальністю «Компанії Антанта», зареєстроване в м. Львів на вул. Квіткова, 26/4, на умовах Договору оренди землі  № 04.07.439.00130 від 28.12.2007 р.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів та постійну депутатську комісію з регулювання земельних відносин.

Селищний голова                                                                                    Піляк І.Є.