Проект рішення ради

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.01.2018 року                                    Східниця                                                 № 00

Про затвердження Програми промоції

селища – курорту Східниця на 2018 рік

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги рішення виконавчого комітету селищної ради від 00.01.2018р. № ___ “Про погодження проектів програм розвитку економіки, культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2018 рік”, висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 00.01.2018 р., селищна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму промоції селища – курорту Східниця на 2018 рік

(далі – Програма), що додається.

1. Селищному голові І. Піляку забезпечити фінансування заходів на реалізацію даної Програми в межах коштів, передбачених на цю мету в селищному бюджеті на 2018 рік.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

Селищний голова                                                                                                     І.Є.Піляк