Проект рішення виконкому

Про присвоєння поштової адреси  частинам житлового будинку

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00.00.2017 р.                               Східниця                                                     № 00

Про присвоєння поштової

адреси  частинам житлового будинку

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, Положення про Порядок присвоєння(зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості смт. Східниця м. Борислава Львівської області, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 163 від 16.09.2016 року, розглянувши заяви гр. Сочиловича С.М., Матвійківа В.Є.  та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти 80/100 ід. частин житлового будинку № 41 на вул. Шевченка у смт. Східниця, що належать на праві власності гр. Матвійківу Володимиру Євгеновичу, загальною площею 632,9 м кв., житловою площею 277,8 м кв., поштову адресу: вул. Шевченка, 41 смт. Східниця, м. Борислав, Львівська область.

1. Присвоїти 20/100 ід. частин житлового будинку № 41 на вул. Шевченка у смт. Східниця, що належать на праві власності гр. Сочиловичу Сергію Миколайовичу, загальною площею 158,6 м кв., житловою площею 100,0 м кв., поштову адресу: вул. Шевченка, 41/1 смт. Східниця, м. Борислав, Львівська область.

1. Зобов’язати гр. Матвійківа В.Є., Сочиловича С.М.:

3.1. встановити на будівлі аншлаг з назвою вулиці і номером будинку;

3.2 проводити утримання жтлового будинку та прилеглої території у відповідності до вимог Правил благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради №77 від 12.04.2011 року.

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк