10 лютого у Східниці! I етап національної серії “Кубок Карпат” з раллі “V Зимові Вершини”.

10 лютого о 19:00 год., в Амфітеатрі Східниці, відбудеться урочисте відкриття І етапу національної серії “Кубок Карпат” з раллі “V Зимові Вершини”.

Традиційно зимовий етап у Карпатах приваблює найсильніших пілотів – чемпіонів України з ралі та навіть іноземних спортсменів. Загальна довжина траси «Зимових вершин 2018» – 66, 08 км., з них 63,4 кілометри – спецділянки. Змагання відбуватимуться на території Дрогобицького (смт. Східниці, с. Довге, с. Перепростиня, с. Рибник) та Сколівського районів (с. Урич).
Маршрут першого етапу нового сезону прокладений трасою минулорічного «Ралі Галіція». На автогонщиків чекають урочисті церемонії відкриття і нагородження в Амфітеатрі курортної Східниці та старт в селі Урич. А от два наступні етапи «Кубку Карпат» стартуватимуть одночасно з етапами Чемпіонату України з ралі, що дасть пілотам можливість заявитися у два заліки, і отримати додаткові очки. Заключний етап Національної Серії «Кубок Карпат» відбудеться 22 вересня і охопить одразу дві області – Львівську та Закарпатську. На цей етап організатор та місцева влада підготували гонщикам приємний сюрприз – абсолютно нове асфальтове покриття.

У 2018 році 5-а національна ралійна серія «Кубок Карпат» складатиметься з 4-х етапів:
1 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі « Зимові вершини» (10-11 лютого 2018 року). Місце проведення: Львівська область. Покриття траси: сніг.
2 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі «XVІ Ралі Галіція» (4 травня 2018 року – сумісний етап з Чемпіонатом України з ралі). Місце проведення: Львівська область. Покриття траси: гравій, асфальт.
3 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі«Львівський стандарт» – 5 травня 2018 року. Місце проведення: Львівська область. Покриття траси: гравій.
4 етап – національна серія «Кубок Карпат» з ралі «VІ Ворота України» (22 вересня 2018 року). Місце проведення: Львівська та Закарпатська області. Покриття траси: асфальт.

Головний суддя змагань та контактна особа з оргкомітету – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів) – тел. 0677240206.