Про внесення доповнень до додатку 1 до рішення селищної ради № 398 від 15.12.2017 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2018 рік »

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.01.2018 року                                    Східниця                                            № 416

 

Про внесення доповнень до додатку 1 до рішення

селищної ради № 398 від 15.12.2017 року

«Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів селищної ради на 2018 рік »

 

Відповідно до  п.7 ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 144 Конституції України, керуючись ст. 7, ст. 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою планування діяльності Східницької селищної ради з прийняття рішень, направлених на регулювання господарських відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Доповнити додаток 1 рішення Східницької селищної ради  від 15 грудня 2017 року № 398 „ Про затвердження Плану діяльності  з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2018 рік ” пунктом такого змісту:

 

п/п

Назва рішення Ціль його прийняття Строк підготовки Відповідальний за розробку
1 Положення про порядок відчуження, списання та передачу майна, яке належить до комунальної власності Східницької селищної ради Встановлення єдиного організаційно – правового механізму, який регулює процес списання та передачі майна, що є комунальною власністю селища та перебуває на балансі комунальних підприємств, установ, організацій, закладів, що фінансуються за рахунок коштів селищного бюджету,  на правах повного господарського відання чи оперативного управління, збереження та управління цим  майном та самостійних структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради. І півріччя

2018 року

Виконавчий комітет Східницької селищної ради

 

 

  1. Секретарю селищної ради забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті селищної ради  в 10-денний  термін  з дня його прийняття.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                       Піляк І.Є.