20-та ювілейна конференція “Європа Карпат”

17 лютого  у «Національному музеї земель Перемишля» в м. Перемишль (Польща) відбулась 20-та ювілейна конференція «Європа Карпат». В форумі взяли участь декілька десятків парламентарів, політиків, представників місцевого самоврядування різних країн, серед яких і представники Східниці – голова Східницької селищної ради Іван Піляк та секретар селищної ради Юрій Журавчак.

Селищний голова Східниці – Іван Піляк брав участь у третій панелі під назвою «Міжнародна співпраця органів місцевого самоврядування», разом з представниками Угорщини ( Attila Sikora –  заступник голови міста Sarospatoku та Botond Razsi – заступник голови міста Egeru), представником Словаччини (Michal Slastan – перший заступник голови міста Ruzomberoka),а також головою міста Трускавця – Андрієм Кульчинським. В рамках панелі ІІІ голова Східниці Іван Піляк представив туристичну привабливість нашого курортного селища. Було розглянуто і проаналізовано сучасний стан туристичної галузі Карпатських міст та особливості їх географічного розташування. Проведено презентацію карпатських ініціатив, в тому числі будівництво нових доріг, переходів на кордонах, залізниць, для вирішення проблем зі сполученням, а також відкриття залізничного маршруту Перемишль – Борислав, щоб стати більш привабливими для туристів з Європейських країн. Обговорено основні проблеми розвитку селища та шляхи їх вирішення.
Як було сказано: « До 2025 року Карпати буде не впізнати». Ми хочемо вірити що так і буде.