Про затвердження Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.01.2018 року                                    Східниця                                                        № 432

Про затвердження Програми капітального

будівництва об’єктів соціально-культурного

призначення та інженерної інфраструктури,

розвитку житлово-комунального господарства і

благоустрою та проведення робіт з будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання

автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р.

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, беручи до уваги рішення виконкому селищної ради від 24.01.2018 р. № 1“Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2018 рік” і висновок постійної депутатської комісії планування бюджету і фінансів від 24.01.2018 р. та з метою  створення умов  для соціально-економічного і культурного розвитку селища, покращення інфраструктури селища, надійного  і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження, розвитку його вулично-шляхової мережі смт. Східниця селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р. (далі – Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця) згідно з додатком.
 2. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування заходів Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2018 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                         Піляк І.Є.

Додаток

до рішення селищної ради

від 31.01.2018 р. № 432

 

Програма капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р.

 

             1.Загальні положення.

 

Селище міського типу Східниця відповідно до Постанови КМУ від 28 грудня 1996 року № 1576 «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до курортних» надано статус курортного населеного пункту. Щорічно на курорті Східниця відпочиває та оздоровлюється велика кількість туристів з усіх куточків України та зарубіжжя. Зовнішній вигляд селища та стан об’єктів благоустрою є важливими складовими у комплексі факторів, які впливають як на розвиток Східниці як курорту, так і на якість лікувально-оздоровчого процесу.

Надавачем житлово – комунальних послуг в смт Східниця є  КП “Господарник”. Замовником робіт у галузі житлово-комунального господарства у 2017 р. виступали селищна рада, та комунальне підприємство ради “Господарник”.

Генеральним замовником робіт з капітального ремонту житлового фонду та елементів благоустрою території селища, будівництва об’єктів інфраструктури є Східницька селищна рада.

Пріоритетними напрямами  діяльності селищної ради в 2018 р. залишаються ремонт комунальних доріг і житлового фонду, будівництво об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури, зокрема, очисних споруд глибокої біологічної очистки стічних вод на вул. Котляревсьокго та Коновальця в рамках Транскордонного співробітництва, тощо. Для посилення техногенно-екологічної безпеки мешканців, інженерного захисту території селища планується продовження будівництва берегоукріплень р.Східничанка.

Відповідно до вищезазначеного та на виконання вимог Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про автомобільні дороги»,«Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», Бюджетного кодексу України розроблена Програма капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р. (далі – Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця).

 

           2.Мета та основні завдання програми.

         

          Мета Програми розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця  полягає  у  визначенні  напрямків розвитку соціальної та інженерної інфраструктури смт.Східниця, здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства селища для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до  встановлених  нормативів  і державних стандартів, а в частині благоустрою селища в організації робіт з інженерного захисту, очищення та озеленення територій, покращенні технічного стану доріг, тротуарів та інших елементів благоустрою для створення, захисту і відновлення сприятливих умов життєдіяльності людини. 

Досягнення цієї мети забезпечується вирішенням таких завдань:

2.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури:

 

 1. 1. Організація належного утримання і раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об’єктів культурного, оздоровчого та іншого призначення.
 2. Створення комунальних систем централізованого водовідведення та централізованого постачання питної води.
 3. Здійснення будівництва локальних очисних споруд.
 4. Розробка і здійснення ефективних та комплексних заходів з утримання території селища, його природних ландшафтів, природних комплексів і об’єктів в належному стані, їх санітарної очистки.

2.2) у сфері розвитку житлово-комунального господарства:

 

 1. Збереження дієздатності КП “Господарник” та забезпечення його беззбиткового функціонування.
 2. Збільшення обсягів виробництва послуг та інших робіт КП “Господарник ”, підвищення їх конкурентоспроможності.
 3. Посилення впливу мешканців будинків на умови свого проживання та  якість  обслуговування  житла  шляхом  стимулювання  створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.
 4. Проведення модернізації житлово-комунальної інфраструктури, гарантування надійності, ефективності, високої якості та економічно обґрунтованої вартості житлово-комунальних послуг.

2.3) у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг та мостів смт. Східниця:

 

 1. Забезпечення безперервних, безпечних,   економічних   та зручних  умов  руху транспортних засобів і  пішоходів  вулицями  і дорогами та мостами селища.
 2. Організація будівництва, реконструкції,  ремонту  та утримання   автомобільних   доріг  та мостів за   встановленими   для   них будівельними нормами, державними стандартами і нормами.

 

 1. Забезпечення технічного нагляду  за станом автомобільних доріг.

 

 1. Основні заходи щодо розв’язання завдань Програми в 2018 р.

 

Для досягнення основної мети та розв’язання завдань Програми необхідно здійснити наступні заходи:

 

 

3.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури                                                   (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

Селищний бюджет Державний бюджет (Фонд ОНПС)
1 2 3 4 5
1 Будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод для каналізування району вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 1600,0  

 

2 Будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод для каналізування району вул. Коновальця у смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 1100,0
3 Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Котляревського у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 466,892
4 Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Коновальця у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 66,386
5 Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Шевченка у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 150,0
6 Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Чорновола у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 426,000
7 Будівництво берегоукріплення р. Східничанка на вул. Шевченка в смт. Східниця Селищна рада 5,0
8 Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на вул. Промисловій в смт Східниця Селищна рада 10,0
9 Будівництво автостоянки на вул. Кропивницькій в смт Східниця, Львівської області

 

Селищна рада 10,0
10 Будівництво питтєвої галереї на вул. Котляревського в смт Східниця Селищна рада 10,0
11 Будівництво та обслуговування питтєвої галереї на вул. Зарічній (джерело 21,21А) в смт. Східниця Львівської області Селищна рада 402,0
12 Будівництво питтєвої галереї по вул. Шевченка свердловини №2с Селищна рада 5,0
13 Будівництво моста на вул. І.Франка Селищна рада 10,0
14 Будівництво моста з вул. Шевченка на вул. Зарічна в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл Селищна рада 10,0
15 Будівництво моста через річку Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 10,0
16 Будівництво вуличного освітлення до джерела № 5,6 Східницького родовища мінеральних вод Селищна рада 250,0
17 Реконструкція вуличного освітлення від вул. Промислової 10б-34 – УПЦ КП – вул. Золота Баня – вул. Шевченка, 60 в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 75,616  
18 Реконструкція вуличного освітлення Зарічна-Церковна Селищна рада 20,0  
19 Реконструкція вуличного освітлення на вул. Промисловій від № 27 до № 37 Б в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 110,0
20 Винесення в натуру І зони охорони Східницького родовища мінеральних вод 50,0
21 Будівництво котельні та системи опалення будівлі селищної ради на вул. Золота Баня,3(проект) Селищна рада 20,0

3.2) у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця:                                                                   (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й фонд
1 2 3 4 5
1 Капітальний ремонт дороги (до кута Зарічна-Зарінок) смт. Східниця (проект) Селищна рада 10,0  

 

2 Капітальний ремонт дороги вул. Хмельницького в смт. Східниця Селищна рада 300,0
3 Капітальний ремонт вул. Промислової (від № 25 А до № 35) в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл. Селищна рада 100,0  

 

4 Капітальний ремонт дороги вул. Бориславська-Бічна (від № 9 до № 17 Б в смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 300,0
5 Капітальний ремонт дороги вул. Кропивницької в смт. Східниця Селищна рада 100,0
6 Капітальний ремонт дороги вул. Котляревського в смт. Східниця Селищна рада 100,0
7 Капітальний ремонт дороги від вул. Шевченка №60 до УПЦ у смт. Східниця Селищна рада 100,0
8 Будівництво пішохідної доріжки від «амфітеатру» до джерела № 15  в смт. Східниця Львівської обл Селищна рада 100,0  

 

9 Будівництво пішохідної доріжки до 5, 6 джерела  в смт. Східниця Львівської обл Селищна рада 100,0
10 Будівництво пішохідної доріжки (до УПЦ) в смт. Східниця Львівської обл (по сквері) Селищна рада 100,0
11 Будівництво освітленого пішохідного переходу на перехресті вул. Шевченка і Л.Українки у смт. Східниця Селищна рада 100,0
12 Будівництво дорожнього бар’єру для розділення смуг руху на перехресті вул. Промислова і З. Баня   в смт. Східниця, Львівської області Селищна рада 290,0
13 Обмежувачів руху («лежачих поліцейських»)  на вул. Шевченка, Промислова в смт.Східниця Селищна рада 100,0
14 Будівництво тротуару на вул. Незалежності Селищна рада 100,0
15 Облаштування «Доріжки Здоров’я» в парку Пантелеймона  Селищна рада 100,0
16 Встановлення кам’яних фігур в сквері на костелі Селищна рада 70,0

         3.3) у сфері розвитку житлово-комунального господарства:

 (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й Фонд
1 2 3 4 5
1 Капітальний ремонт гаражу на вул. Промисловій, 27 у смт. Східниця Львівської області  

Селищна рада

 

10,0

2 Реконструкція приміщеннь швидкої на вул. Промисловій, 10 «б» у смт. Східниця Львівської області (2 черга)  

Селищна рада

 

659,000

3 Капітальний ремонт даху буд. № 52 на вул. Промисловій в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл  

Селищна рада

 

362,818

 

 

4 Капітальний ремонт даху буд. № 41 на вул. Промисловій в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл  

Селищна рада

 

100,0

 

  3.3.1) фінансування КП «Господарник» для виконання робіт з благоустрою  

  селища:                                                                                                                   (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й Фонд
1 2 3 4 5
1 Виконання робіт по прибиранню вулиць смт. Східниця КП «Господарник» 2200,0
2 Відшкодування КП “Господарник” витрат на утримання доріг механізмами в зимовий період КП «Господарник» 100,0
3 Придбання посипкового матеріалу, придбання турнікетів, напівсфер КП «Господарник» 60,0
4 встановлення та ремонт дорожніх знаків, розмітки ; КП «Господарник» 51,0
5 Послуги зі збирання сміття з урн і контейнерів у громадських місцях КП «Господарник» 15,0
6 Ліквідацію стихійних сміттєзвалищ КП «Господарник» 30,0
7 Косіння газонів           КП «Господарник» 70,0
 

8

Поточний ремонт,  утримання, малих архітектурних форм та інших об’єктів благоустрою (лавки, пам’ятні знаки, перемощування, монументи і т.п.) КП «Господарник» 50,0
 

9

Захоронення невідомих осіб КП «Господарник» 10,0
10 Утримання фонтану, клумби, лавок на території НД «Просвіта» КП «Господарник» 10,0
11 Поточний ремонт ливневої (дощової) каналізації (в тому числі встановлення решіток); КП «Господарник» 20,0
12 Утримання мереж зовнішнього освітлення, їх поточного ремонту; КП «Господарник» 200,0
13 Оплата електроенергії, що використовується для вуличного освітлення КП «Господарник» 500,0
14 Озеленення території селища(квіти, сажанці дерев) КП «Господарник» 150,0
15 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень КП «Господарник» 100,0
16 Захист довкілля. КП «Господарник» 50,0
17 Зрізка аварійних дерев, формувальна обрізка (кронування) дерев; КП «Господарник» 20,0
18 Благоустрій території кладовища КП «Господарник» 100,0
19 Благоустрій території стадіону КП «Господарник» 100,0
20 Благоустрій території амфітеатру КП «Господарник» 100,0
21 Благоустрій території озелененої території для обслуговування НД «Просвіта» КП «Господарник» 50,0
22 Демонтаж незадіяних та аварійних опор електричних та радіозвязку КП «Господарник» 110,0
23 Придбання контейнерів для роздільного збору сміття КП «Господарник» 100,0
Утримання мостів та доріг селища:

КП «Господарник»

24 Поточний ремонт дороги вул. Зарічна-Березівська в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
25 Поточний ремонт дороги вул. Шевченка-Нижня в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
26 Поточний ремонт дороги вул. Промислової в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
27 Поточний ремонт дороги вул. Грушевського в смт. Східниця м. Борислава Львівської області КП «Господарник» 199,0  

 

 

28 Поточний ремонт дороги вул. Промислової (від № 1 до № 5А) в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
29 Поточний ремонт дороги вул. Шевченка-Зелений Бір в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
30 Поточний ремонт дороги вул. Будівельна в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
31 Поточний ремонт дороги вул. Хмельницького (до Пигички) в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
32 Поточний ремонт дороги вул. Лісова в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 10,0
33 Поточний  ремонт вул. І. Франка в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл КП «Господарник» 100,0
34 Поточний ремонт дороги вул. Зарічна-Серединна (від № 163 до № 215 А) в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
35 Поточний ремонт дороги вул. Тиха в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
36 Поточний ремонт дороги вул. Шевченка-Маріля в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
37 Поточний ремонт ливневої каналізації на вул. І.Франка в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 200,0
38 Поточний ремонт дороги вул. Зарічна – Церковна в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 200,0
39 Поточний ремонт дороги вул. Кропивницька в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 200,0
40 Поточний ремонт дороги вул. Кропивницька від № 37  до № 37/3 в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
41 Поточний ремонт дороги вул. Гірська в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
42 Поточний ремонт дороги вул. Шевченка від № 214 до № 224 в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
43 Поточний ремонт дороги вул. Котляревського – на Березів в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
44 Благоустрій території біля НД «Просвіта» в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл (укладання бруківки) КП «Господарник» 100,0
45 Перенесення пам’ятного знаку Омеляну Стоцькому КП «Господарник» 100,0

У 2018 р. головним завданням являється виконання робіт по благоустрою селища першочергового характеру в межах виділених коштів.

3.3.2) фінансування КП «Східницька джерела» для виконання робіт з благоустрою та облаштуванню Східницького родовища мінеральних вод:                                                                                                                   (тис.грн.)

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й фонд
1 2 3 4 5
1 Утримання  прилеглих територій джерел №1,3,5,6,15,25,26,21,18с,2с,1с, (влаштування доріжки бруківкою, влаштування лавочок, газонів, садівництво дерев, освітлення території, прибирання та обслуговування території. Селищна рада 200,0  

 

2 Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Бориславська джерела №3   Селищна рада 200,0
3 Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Промислова джерела №15 Селищна рада 150,0  

 

4 Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Шевченка джерела №25,26 Селищна рада 20000
5 Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Б. Хмельницького  джерела №5,6 Селищна рада 80000
6 Огородження І зони охорони Східницького родовища мінеральних вод джерел № 1,3,5,6, 21,21-А,25,26,15,13-С,2-С Селищна рада 100,0
7 Проведення аналізів № 1-С, 2-С,18-С, 4-С,1,15,8,9,10,21-А,25,26,13,15,13-С,357-С Селищна рада 50,0
8 Поточний ремонт доріжки на джерело № 3, 13С на вул. Бориславській Селищна рада
9 Поточний ремонт доріжки на джерело № 5, 6 на вул. Шевченка Селищна рада 57,020
10

 

Поточний ремонт та  встановлення дероративних ліхтарів біля джерел № 1С,2,18,25,3, 10 В СМТ Східниця Львівської області  

Селищна рада

 

39,980

11 Проведення заходів із землеустрою Селищна рада 10,0
12 Придбання вказівників на джерела Селищна рада 30,0
13 Утримання питтєвої галереї джерел №21,21-А Селищна рада
14 Озеленення прилеглих територій джерел Селищна рада
15 Придбання інвентаря, будівельно – господарських матеріалів Селищна рада 10,0
16 Відеоспостереження свердловини № 32 на вул. Шевченка. Селищна рада
17 Заробітна плата Селищна рада 250,0

 

 

 

 

Секретар селищної ради                                                                              Журавчак Ю.Д.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

31.01.2018 року                                    Східниця                                                        № 432

Про затвердження Програми капітального

будівництва об’єктів соціально-культурного

призначення та інженерної інфраструктури,

розвитку житлово-комунального господарства і

благоустрою та проведення робіт з будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання

автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р.

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, ст.10 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, беручи до уваги рішення виконкому селищної ради від 24.01.2018 р. № 1“Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2018 рік” і висновок постійної депутатської комісії планування бюджету і фінансів від 24.01.2018 р. та з метою  створення умов  для соціально-економічного і культурного розвитку селища, покращення інфраструктури селища, надійного  і безпечного надання житлово-комунальних послуг за доступними цінами, які стимулюють енергозбереження, розвитку його вулично-шляхової мережі смт. Східниця селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р. (далі – Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця) згідно з додатком.
 2. Селищному голові І.Є. Піляку здійснювати фінансування заходів Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця в межах коштів, передбачених на її здійснення у селищному бюджеті на 2018 рік, а також за рахунок інших джерел фінансування у встановленому чинним законодавством порядку.

 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                         Піляк І.Є.

Додаток

до рішення селищної ради

від 31.01.2018 р. № 432

 

Програма капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р.

 

             1.Загальні положення.

 

Селище міського типу Східниця відповідно до Постанови КМУ від 28 грудня 1996 року № 1576 «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до курортних» надано статус курортного населеного пункту. Щорічно на курорті Східниця відпочиває та оздоровлюється велика кількість туристів з усіх куточків України та зарубіжжя. Зовнішній вигляд селища та стан об’єктів благоустрою є важливими складовими у комплексі факторів, які впливають як на розвиток Східниці як курорту, так і на якість лікувально-оздоровчого процесу.

Надавачем житлово – комунальних послуг в смт Східниця є  КП “Господарник”. Замовником робіт у галузі житлово-комунального господарства у 2017 р. виступали селищна рада, та комунальне підприємство ради “Господарник”.

Генеральним замовником робіт з капітального ремонту житлового фонду та елементів благоустрою території селища, будівництва об’єктів інфраструктури є Східницька селищна рада.

Пріоритетними напрямами  діяльності селищної ради в 2018 р. залишаються ремонт комунальних доріг і житлового фонду, будівництво об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури, зокрема, очисних споруд глибокої біологічної очистки стічних вод на вул. Котляревсьокго та Коновальця в рамках Транскордонного співробітництва, тощо. Для посилення техногенно-екологічної безпеки мешканців, інженерного захисту території селища планується продовження будівництва берегоукріплень р.Східничанка.

Відповідно до вищезазначеного та на виконання вимог Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про автомобільні дороги»,«Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», Бюджетного кодексу України розроблена Програма капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва,

реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р. (далі – Програма розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця).

 

           2.Мета та основні завдання програми.

         

          Мета Програми розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури смт.Східниця  полягає  у  визначенні  напрямків розвитку соціальної та інженерної інфраструктури смт.Східниця, здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства селища для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до  встановлених  нормативів  і державних стандартів, а в частині благоустрою селища в організації робіт з інженерного захисту, очищення та озеленення територій, покращенні технічного стану доріг, тротуарів та інших елементів благоустрою для створення, захисту і відновлення сприятливих умов життєдіяльності людини. 

Досягнення цієї мети забезпечується вирішенням таких завдань:

2.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури:

 

 1. 1. Організація належного утримання і раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об’єктів культурного, оздоровчого та іншого призначення.
 2. Створення комунальних систем централізованого водовідведення та централізованого постачання питної води.
 3. Здійснення будівництва локальних очисних споруд.
 4. Розробка і здійснення ефективних та комплексних заходів з утримання території селища, його природних ландшафтів, природних комплексів і об’єктів в належному стані, їх санітарної очистки.

2.2) у сфері розвитку житлово-комунального господарства:

 

 1. Збереження дієздатності КП “Господарник” та забезпечення його беззбиткового функціонування.
 2. Збільшення обсягів виробництва послуг та інших робіт КП “Господарник ”, підвищення їх конкурентоспроможності.
 3. Посилення впливу мешканців будинків на умови свого проживання та  якість  обслуговування  житла  шляхом  стимулювання  створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку.
 4. Проведення модернізації житлово-комунальної інфраструктури, гарантування надійності, ефективності, високої якості та економічно обґрунтованої вартості житлово-комунальних послуг.

2.3) у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг та мостів смт. Східниця:

 

 1. Забезпечення безперервних, безпечних,   економічних   та зручних  умов  руху транспортних засобів і  пішоходів  вулицями  і дорогами та мостами селища.
 2. Організація будівництва, реконструкції,  ремонту  та утримання   автомобільних   доріг  та мостів за   встановленими   для   них будівельними нормами, державними стандартами і нормами.

 

 1. Забезпечення технічного нагляду  за станом автомобільних доріг.

 

 1. Основні заходи щодо розв’язання завдань Програми в 2018 р.

 

Для досягнення основної мети та розв’язання завдань Програми необхідно здійснити наступні заходи:

 

 

3.1) у сфері капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури                                                   (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

Селищний бюджет Державний бюджет (Фонд ОНПС)
1 2 3 4 5
1 Будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод для каналізування району вул. Котляревського у смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 1600,0  

 

2 Будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод для каналізування району вул. Коновальця у смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 1100,0
3 Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Котляревського у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 466,892
4 Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Коновальця у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 66,386
5 Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Шевченка у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 150,0
6 Будівництво колектора господарсько-побутових стічних вод на вул. Чорновола у смт. Східниця Львівської області Селищна рада 426,000
7 Будівництво берегоукріплення р. Східничанка на вул. Шевченка в смт. Східниця Селищна рада 5,0
8 Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на вул. Промисловій в смт Східниця Селищна рада 10,0
9 Будівництво автостоянки на вул. Кропивницькій в смт Східниця, Львівської області

 

Селищна рада 10,0
10 Будівництво питтєвої галереї на вул. Котляревського в смт Східниця Селищна рада 10,0
11 Будівництво та обслуговування питтєвої галереї на вул. Зарічній (джерело 21,21А) в смт. Східниця Львівської області Селищна рада 402,0
12 Будівництво питтєвої галереї по вул. Шевченка свердловини №2с Селищна рада 5,0
13 Будівництво моста на вул. І.Франка Селищна рада 10,0
14 Будівництво моста з вул. Шевченка на вул. Зарічна в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл Селищна рада 10,0
15 Будівництво моста через річку Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 10,0
16 Будівництво вуличного освітлення до джерела № 5,6 Східницького родовища мінеральних вод Селищна рада 250,0
17 Реконструкція вуличного освітлення від вул. Промислової 10б-34 – УПЦ КП – вул. Золота Баня – вул. Шевченка, 60 в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 75,616  
18 Реконструкція вуличного освітлення Зарічна-Церковна Селищна рада 20,0  
19 Реконструкція вуличного освітлення на вул. Промисловій від № 27 до № 37 Б в смт Східниця, Львівської області Селищна рада 110,0
20 Винесення в натуру І зони охорони Східницького родовища мінеральних вод 50,0
21 Будівництво котельні та системи опалення будівлі селищної ради на вул. Золота Баня,3(проект) Селищна рада 20,0

3.2) у сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця:                                                                   (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й фонд
1 2 3 4 5
1 Капітальний ремонт дороги (до кута Зарічна-Зарінок) смт. Східниця (проект) Селищна рада 10,0  

 

2 Капітальний ремонт дороги вул. Хмельницького в смт. Східниця Селищна рада 300,0
3 Капітальний ремонт вул. Промислової (від № 25 А до № 35) в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл. Селищна рада 100,0  

 

4 Капітальний ремонт дороги вул. Бориславська-Бічна (від № 9 до № 17 Б в смт. Східниця м. Борислава Львівської області Селищна рада 300,0
5 Капітальний ремонт дороги вул. Кропивницької в смт. Східниця Селищна рада 100,0
6 Капітальний ремонт дороги вул. Котляревського в смт. Східниця Селищна рада 100,0
7 Капітальний ремонт дороги від вул. Шевченка №60 до УПЦ у смт. Східниця Селищна рада 100,0
8 Будівництво пішохідної доріжки від «амфітеатру» до джерела № 15  в смт. Східниця Львівської обл Селищна рада 100,0  

 

9 Будівництво пішохідної доріжки до 5, 6 джерела  в смт. Східниця Львівської обл Селищна рада 100,0
10 Будівництво пішохідної доріжки (до УПЦ) в смт. Східниця Львівської обл (по сквері) Селищна рада 100,0
11 Будівництво освітленого пішохідного переходу на перехресті вул. Шевченка і Л.Українки у смт. Східниця Селищна рада 100,0
12 Будівництво дорожнього бар’єру для розділення смуг руху на перехресті вул. Промислова і З. Баня   в смт. Східниця, Львівської області Селищна рада 290,0
13 Обмежувачів руху («лежачих поліцейських»)  на вул. Шевченка, Промислова в смт.Східниця Селищна рада 100,0
14 Будівництво тротуару на вул. Незалежності Селищна рада 100,0
15 Облаштування «Доріжки Здоров’я» в парку Пантелеймона  Селищна рада 100,0
16 Встановлення кам’яних фігур в сквері на костелі Селищна рада 70,0

         3.3) у сфері розвитку житлово-комунального господарства:

 (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й Фонд
1 2 3 4 5
1 Капітальний ремонт гаражу на вул. Промисловій, 27 у смт. Східниця Львівської області  

Селищна рада

 

10,0

2 Реконструкція приміщеннь швидкої на вул. Промисловій, 10 «б» у смт. Східниця Львівської області (2 черга)  

Селищна рада

 

659,000

3 Капітальний ремонт даху буд. № 52 на вул. Промисловій в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл  

Селищна рада

 

362,818

 

 

4 Капітальний ремонт даху буд. № 41 на вул. Промисловій в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл  

Селищна рада

 

100,0

 

  3.3.1) фінансування КП «Господарник» для виконання робіт з благоустрою  

  селища:                                                                                                                   (тис.грн.)

 

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й Фонд
1 2 3 4 5
1 Виконання робіт по прибиранню вулиць смт. Східниця КП «Господарник» 2200,0
2 Відшкодування КП “Господарник” витрат на утримання доріг механізмами в зимовий період КП «Господарник» 100,0
3 Придбання посипкового матеріалу, придбання турнікетів, напівсфер КП «Господарник» 60,0
4 встановлення та ремонт дорожніх знаків, розмітки ; КП «Господарник» 51,0
5 Послуги зі збирання сміття з урн і контейнерів у громадських місцях КП «Господарник» 15,0
6 Ліквідацію стихійних сміттєзвалищ КП «Господарник» 30,0
7 Косіння газонів           КП «Господарник» 70,0
 

8

Поточний ремонт,  утримання, малих архітектурних форм та інших об’єктів благоустрою (лавки, пам’ятні знаки, перемощування, монументи і т.п.) КП «Господарник» 50,0
 

9

Захоронення невідомих осіб КП «Господарник» 10,0
10 Утримання фонтану, клумби, лавок на території НД «Просвіта» КП «Господарник» 10,0
11 Поточний ремонт ливневої (дощової) каналізації (в тому числі встановлення решіток); КП «Господарник» 20,0
12 Утримання мереж зовнішнього освітлення, їх поточного ремонту; КП «Господарник» 200,0
13 Оплата електроенергії, що використовується для вуличного освітлення КП «Господарник» 500,0
14 Озеленення території селища(квіти, сажанці дерев) КП «Господарник» 150,0
15 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень КП «Господарник» 100,0
16 Захист довкілля. КП «Господарник» 50,0
17 Зрізка аварійних дерев, формувальна обрізка (кронування) дерев; КП «Господарник» 20,0
18 Благоустрій території кладовища КП «Господарник» 100,0
19 Благоустрій території стадіону КП «Господарник» 100,0
20 Благоустрій території амфітеатру КП «Господарник» 100,0
21 Благоустрій території озелененої території для обслуговування НД «Просвіта» КП «Господарник» 50,0
22 Демонтаж незадіяних та аварійних опор електричних та радіозвязку КП «Господарник» 110,0
23 Придбання контейнерів для роздільного збору сміття КП «Господарник» 100,0
Утримання мостів та доріг селища:

КП «Господарник»

24 Поточний ремонт дороги вул. Зарічна-Березівська в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
25 Поточний ремонт дороги вул. Шевченка-Нижня в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
26 Поточний ремонт дороги вул. Промислової в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
27 Поточний ремонт дороги вул. Грушевського в смт. Східниця м. Борислава Львівської області КП «Господарник» 199,0  

 

 

28 Поточний ремонт дороги вул. Промислової (від № 1 до № 5А) в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
29 Поточний ремонт дороги вул. Шевченка-Зелений Бір в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
30 Поточний ремонт дороги вул. Будівельна в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
31 Поточний ремонт дороги вул. Хмельницького в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
32 Поточний ремонт дороги вул. Лісова в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 10,0
33 Поточний  ремонт вул. І. Франка в смт. Східниця м. Борислава, Львівської обл КП «Господарник» 100,0
34 Поточний ремонт дороги вул. Зарічна-Серединна (від № 163 до № 215 А) в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
35 Поточний ремонт дороги вул. Тиха в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 199,0
36 Поточний ремонт дороги вул. Шевченка-Маріля в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
37 Поточний ремонт ливневої каналізації на вул. І.Франка в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 200,0
38 Поточний ремонт дороги вул. Зарічна – Церковна в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 200,0
39 Поточний ремонт дороги вул. Кропивницька в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 200,0
40 Поточний ремонт дороги вул. Кропивницька від № 37  до № 37/3 в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
41 Поточний ремонт дороги вул. Гірська в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
42 Поточний ремонт дороги вул. Шевченка від № 214 до № 224 в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
43 Поточний ремонт дороги вул. Котляревського – на Березів в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл КП «Господарник» 100,0
44 Благоустрій території біля НД «Просвіта» в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл (укладання бруківки) КП «Господарник» 100,0
45 Перенесення пам’ятного знаку Омеляну Стоцькому КП «Господарник» 100,0

У 2018 р. головним завданням являється виконання робіт по благоустрою селища першочергового характеру в межах виділених коштів.

3.3.2) фінансування КП «Східницька джерела» для виконання робіт з благоустрою та облаштуванню Східницького родовища мінеральних вод:                                                                                                                   (тис.грн.)

з/п

Найменування заходів Відповідальні за виконання Обсяг

фінансування

загаль-й фонд спеціал-й фонд
1 2 3 4 5
1 Утримання  прилеглих територій джерел №1,3,5,6,15,25,26,21,18с,2с,1с, (влаштування доріжки бруківкою, влаштування лавочок, газонів, садівництво дерев, освітлення території, прибирання та обслуговування території. Селищна рада 200,0  

 

2 Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Бориславська джерела №3   Селищна рада 200,0
3 Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Промислова джерела №15 Селищна рада 150,0  

 

4 Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Шевченка джерела №25,26 Селищна рада 20000
5 Поточний ремонт надкаптажної споруди вул. Б. Хмельницького  джерела №5,6 Селищна рада 80000
6 Огородження І зони охорони Східницького родовища мінеральних вод джерел № 1,3,5,6, 21,21-А,25,26,15,13-С,2-С Селищна рада 100,0
7 Проведення аналізів № 1-С, 2-С,18-С, 4-С,1,15,8,9,10,21-А,25,26,13,15,13-С,357-С Селищна рада 50,0
8 Поточний ремонт доріжки на джерело № 3, 13С на вул. Бориславській Селищна рада
9 Поточний ремонт доріжки на джерело № 5, 6 на вул. Шевченка Селищна рада 57,020
10

 

Поточний ремонт та  встановлення дероративних ліхтарів біля джерел № 1С,2,18,25,3, 10 В СМТ Східниця Львівської області  

Селищна рада

 

39,980

11 Проведення заходів із землеустрою Селищна рада 10,0
12 Придбання вказівників на джерела Селищна рада 30,0
13 Утримання питтєвої галереї джерел №21,21-А Селищна рада
14 Озеленення прилеглих територій джерел Селищна рада
15 Придбання інвентаря, будівельно – господарських матеріалів Селищна рада 10,0
16 Відеоспостереження свердловини № 32 на вул. Шевченка. Селищна рада
17 Заробітна плата Селищна рада 250,0

 

 

 

 

Секретар селищної ради                                                                              Журавчак Ю.Д.