Детальний план території

( уточнення положень діючого генерального плану смт. Східниця) кварталу житлової забудови на вул. Котляревського біля курортного комплексу “Бухів”

14.02.2018 року

ДПТ вул.Котляревського КК Бухів

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації:

1. Містобудівна документація, щодо якої здійснюється процедура:

Детальний план території (уточненняположень діючого генерального планусмт.Східниця) кварталу житлової забудовина вул. Котляревського білякурортного комплексу «Бухів»

1. Замовник: Виконавчий комітет Східницької селищної ради.

2. Розробник документації: ФОП Лопушанський М.Р.

3. З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та змістом проекту можно ознайомитись на сайті Східницької селищної ради та в приміщенні Східницької селищної ради за адресою:Львівська область, м.Борислав, смт.Східниця,вул.Золота Баня 3, з 9-ї по 17-ту годину в робочі дні.

4. Посадова особа Східницькоїселищної ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Журавчак Ю.Д.

5. Прийом пропозицій (зауважень) – в строк до 15.03.2018 року. Розгляд пропозицій та проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації відбудеться 16.03.2018 року в приміщенні Східницької селищної ради о 10.00 годині.

7. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».