Про будівництво доріг в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

23 лютого 2018 р.                                       Східниця                                                      № 5

 

Про будівництво доріг в

смт. Східниця

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 26, 29, 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 14 Закону України «Про основи містобудування»,на виконання Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р., затвердженої рішенням селищної ради від 31 січня 2018 р. № 432,  виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Провести:
  • Капітальний ремонт дороги вул. Хмельницькогов смт. Східниця;
  • Капітальний ремонт вул. Промислової (від № 25 А до № 35) в смт. Східниця;
  • Капітальний ремонт дороги вул. Бориславська-Бічна (від № 9 до № 17 Б в смт. Східниця;

–    Капітальний ремонт дороги вул. Кропивницької в смт. Східниця;

–    Капітальний ремонт дороги вул. Котляревського в смт. Східниця;

– Капітальний ремонт дороги від вул. Шевченка №60 до УПЦ у смт. Східниця.

  1. Доручити відділу архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради (Т.Б. Баумкетнер) підготувати та видати містобудівні умови та обмеження для об’єкта будівництва відповідно до п.1 рішення.
  2. Селищному голові:

3.1.  Забезпечити отримання містобудівних умов та обмежень і завдання на проектування об’єктів містобудування відповідно до п.1 рішення у відділі архітектури та містобудування Бориславської міської ради.

3.2. Укласти договір на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкт містобудування та провести експертизу у встановленому законодавством порядку.

3.3. Після отримання висновку експертної організації подати проектно-кошторисну документацію на затвердження селищній раді.

 

  1. Головному бухгалтеру Східницької селищної ради провести оплату за виконані роботи відповідно до п. 3.2. рішення за рахунок коштів селищного бюджету, передбачених на цю мету.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури

 

Селищний голова                            І.Є. Піляк