Про погодження місця розташування інформаційно-дорожніх знаків в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

15 березня 2018 р.                                          Східниця                        № 28

 

Про погодження місця розташування

інформаційно-дорожніх знаків в смт. Східниця

 

 

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до ст.ст.6, 9 Закону України «Про дорожній рух», «Правил Дорожнього руху», ДСТУ 4100-2014 «Знаки дорожні», ст.10 Закон України «Про благоустрій населених пунктів», беручи до уваги звернення КЗ ЛОР ДІКЗ «Тустань» № 15 від 02.02.2018 року,  виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Погодити КЗ ЛОР ДІКЗ «Тустань» місце розташування інформаційно-вказівного  дорожнього знаку 5.53 «Заповідник «Тустань»» на вулиці Шевченка в смт. Східниця згідно поданої схеми розміщення.
  2. Погодити КЗ ЛОР ДІКЗ «Тустань» місце розташування інформаційно-вказівного  дорожнього знаку 5.53 «Заповідник «Тустань»» на вулиці Бориславській в смт. Східниця згідно поданої схеми розміщення.
  3. Зобов’язати виконавця робіт здійснити виготовлення та встановлення інформаційно-вказівного дорожнього знаку у відповідності до діючих правил та стандартів за кошти замовника.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради.

 

 

Селищний голова                                                                         І.Є. Піляк