Про затвердження коштів інших джерел власних надходжень спеціального фонду

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

15 березня 2018 р.                               Східниця                                           № 30   

 

Про затвердження коштів інших

джерел власних надходжень

спеціального фонду 

 

Відповідно до статті 13 Бюджетного кодексу України, ст. 27, 28, 52  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою виконання рішення Східницької селищної ради № 438 від 12.03.2018 року «Про затвердження кошторисних розрахунків» та  Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг смт. Східниця на 2018 р., затвердженої рішенням селищної ради від 31 січня 2018 р. № 432,  виконавчий комітет селищної  ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Затвердити кошти інших джерел власних  надходжень спеціального фонду в сумі 49 240 грн 00 коп (сорок дев’ять тисяч двісті сорок гривень 00 коп.)  для проведення робіт на об’єкті будівництва «Реконструкція  вуличного освітлення   на вул. Зарічній – Церковній в смт. Східниця м. Борислава Львівської області».

 

2.  Дане рішення затвердити на черговій сесії селищної ради.

 

           3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету і фінансів.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                               І.Є.Піляк