Детальний план території

(уточнення положень діючого генерального плану смт. Східниця) по вул. Шевченка, 298

1.03.2018р.

ДПТ Шев 298 на сайт

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації:

1. Містобудівна документація, щодо якої здійснюється процедура:

Детальний план території (уточненняположень діючого генерального планусмт.Східниця) на вулиці Шевченка,298.

1. Замовник: Виконавчий комітет Східницької селищної ради.
  2. Розробник документації: ФОП Лопушанський М.Р.
  3. З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та змістом проекту можно ознайомитись на сайті Східницької селищної ради та в приміщенні Східницької селищної ради за адресою:Львівська область, м.Борислав, смт.Східниця,вул.Золота Баня 3, з 9-ї по 17-ту годину в робочі дні.
  4. Посадова особа Східницькоїселищної ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Журавчак Ю.Д.
  5. Прийом пропозицій (зауважень) – в строк до 02.04.2018 року. Розгляд пропозицій та проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації відбудеться 06.04.2018 року в приміщенні Східницької селищної ради о 10.00 годині.
  6. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».