Нова медична реформа торкнеться всіх

Початок медичної реформи

Реформа розпочнеться з сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів.
Кожен житель селища зможе звернутися до сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким підписав Декларацію,як тільки відчує необхідність в обстеженні чи лікуванні. Усі ці послуги будуть 100% покриватися з державного бюджету. Ваш лікар зобов’язаний буде слідкувати за здоров’ям і повністю забезпечувати первинну діагностику.
Лікар первинної медичної допомоги — це спеціаліст, який має всю інформацію про здоров’я свого пацієнта . Завдяки цьому він бачить взаємозв’язки з спеціалістами вторинної медичної допомоги та може визначити, на якій стадії потрібне втручання профільного спеціаліста. Інформація про стан здоров’я пацієнта буде міститися в електронній системі охорони здоров’я. Навіть коли громадянин перейде до іншого лікаря, уся інформація буде доступна. Головний обов’язок лікаря первинної медичної допомоги — вчасно попередити або виявити захворювання на ранній стадії.

Ви можете обрати лікаря-терапевта для дорослого, лікаря-педіатра для дитини або сімейного лікаря для всієї родини незалежно від місяця вашого проживання чи реєстрації.

Якщо ви вже маєте лікаря, який доглядає вас або членів вашої родини, ви до нього звикли і ви йому довіряєте, просто підпишіть з ним Декларацію. Декларація підписується безстроково,  будь – який час і діє до моменту, поки ви не вирішите змінити лікаря. Поки лікар не набере 2000 пацієнтів, він не може відмовити в підписанні декларації. Декларацію про вибір лікаря має підписати кожен член родини особисто.

Саме так реалізується право громадянина отримувати захист свого здоров`я. А держава надає фінансові гарантії для здійснення цього права.

В Центральній міській лікарні м. Борислава на даний час  працює 28 лікарів, які надають первинну медичну допомогу (терапевти дільничні, педіатри дільничні та сімейні лікарі):

1. Горинь І.І.  – сімейний лікар

2. Городиська О.М. – лікар терапевт дільничний

3. Городиська Я.Є. – лікар педіатр дільничний

4. Гуменюк Б.В. – лікар терапевт дільничний

5. Гуменюк Л.П. – лікар терапевт дільничний

6. Возняк Л.О.   –  сімейний лікар

7. Войтович Н.В. – лікар педіатр дільничний

8. Дубленич О.Р. –  сімейний лікар

9. Дукас І.В. – лікар терапевт дільничний

10. Дукас Л.М. – лікар терапевт дільничний

11. Коваль О.М. – лікар терапевт дільничний

12. Ковальова Т.Є. – лікар педіатр дільничний

13. Ковальський З.О. – лікар терапевт дільничний

14. Костирко Л.М. –  сімейний лікар

15. Кульчицький Л.А. – лікар педіатр дільничний

16. Лазар Л.Р. – лікар педіатр дільничний

17. Лесишин І.Я. – лікар педіатр дільничний

18. Лещак В.Р. – лікар терапевт дільничний

19. Луцик О.Р. – сімейний лікар.

20. Найда Н.М. – лікар терапевт дільничний

21. Німець І.В. –  сімейний лікар

22. Пелюх К.Б. –  сімейний лікар

23. Павець Р.М.  –  сімейний лікар

24. Поліщук В.П. – лікар терапевт дільничний

25. Поливач Н.В. – лікар педіатр дільничний

26. Хаблак В.В. – лікар педіатр дільничний

27. Химин І.І. –  сімейний лікар

28. Чиж О.М. – лікар терапевт дільничний

Детальну інформацію про місце та години прийому лікарів первинної медичної допомоги можна отримати за телефоном 5-08-08.