Проект рішення ради

Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.04.2018 року                                    Східниця                                               №

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки релігійній громаді Української автокефальної православної церкви для будівництва та обслуговування церкви Св. Миколая

Керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12, 92, 93, 123, ч.3 124, п.5 ч.2 ст. 134 Земельного кодексу України,  висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 21.03.2018  р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл релігійній громаді Української автокефальної православної церкви на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки площею 0,35 га на вул. Золота Баня, 41 Б в смт Східниця, м. Борислава, Львівської області для будівництва та обслуговування Української автокефальної православної церкви святого Миколая.
  2. Держземагенству у Дрогобицькому районі, Львівської області та головному архітектору м. Борислава Баумкетнеру Т.Б. забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                        Піляк І.Є.