Проект рішення ради

Про затвердження детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану смт.Східниця) кварталу житлової забудови на вул. Котляревського біля курортного комплексу «Бухів»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.04.2018 року                                          Східниця                                                    №

Про затвердження детального плану

території (уточнення положень діючого

генерального плану смт.Східниця)

кварталу житлової забудови

на вул. Котляревського біля

курортного комплексу «Бухів»

Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи Протокол громадських слухань від 16.03.2018 року, висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 21.03.2018  р. селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Детальний план території (уточнення положень діючого генерального плану смт. Східниця) кварталу житлової забудови на вул. Котляревського біля курортного комплексу «Бухів».
  2. Виконавчому комітету Східницької селищної ради, в установленому порядку, забезпечити оприлюднення детального плану  території  протягом 10 днів з дня його затвердження, шляхом розміщення на офіційному сайті Східницької селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природнього середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                       Піляк І.Є.