Проект рішення ради

Про передачу на баланс нежитлового приміщення на вул. Промисловій

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

12.03.2018 року                                  Східниця                                                №

Про передачу на баланс

нежитлового приміщення

на вул. Промисловій

Керуючись п.п.43 ч.1 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. №90, та з метою збереження нежитлових приміщень, селищна рада

вирішиЛА :

1. Передати на баланс комунального підприємства «Господарник» селищної ради нежитлове приміщення на вул. Промисловій, 27А, що належить територіальній громаді смт. Східниця в особі Східницької селищної ради згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності № 112589835 від 02.02.2018 року.
  2. Комунальному підприємству «Господарник» прийняти на баланс та вжити заходів щодо належного утримання нежитлового приміщення на вул. Промисловій, 27А.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                                  Піляк І.Є.