Про припинення дії посвідчення громадянина який проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

00.00.2018 р.                               Східниця                                                     № 00

 

Про припинення дії посвідчення громадянина

який проживає, працює (навчається) на території

гірського населеного пункту.

 

Беручи до уваги листа Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області № 3893/03-29-15 від 26.02.2018 р., доповідну записку державного реєстратора речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Східницької селищної ради,  керуючись вимогами ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 10 Положення про порядок видачі посвідчення громадянина, який проживає, працює(навчається) на території гірського населеного пункту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1996 р. № 345 «Про посвідчення громадянина який проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту»,  виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Припинити дію посвідчення громадянина який проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту № А 214785 виданого 11.01.2005 р. Східницькою селищною радою на ім’я – Барнацький Богдан Степанович, у зв’язку із фактичною зміною місця постійного проживання.
  2. Направити копії даного рішення громадянину Барнацькому Б.С. та в Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області до відома та врахування в роботі.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Східницької селищної ради.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк