Майбутнє лісу – в наших руках!

З приходом весни розпочинаються весняні роботи, не є винятком посадка лісових культур та сприяння поновленню лісу. В рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках», цьогоріч НПП «Сколівські Бескиди» Підгородцівського лісництва організували місцеву акцію «Посади дерево для нащадків». Головна мета акції – збереження, примноження та відновлення лісів, а також шанобливе ставлення до природи, оскільки ліс – невід’ємна складова всього живого та одна з найважливіших складових екології. Організатор «зеленої» акції, лісничий Яромій Василь Олексійович, запропонував створення алеї на території джерел мінеральних вод №25, 26. Працівниками Підгородцівського лісництва НПП «Сколівські Бескиди» та активістами Східниці здійснено посадку близько 55 саджанців білого клена та оксамита амурського, на території кварталу 16 урочища «Явори» (біля джерел мінеральних вод №25,26). Активну участь у заході приймали інспектори з ОПЗФ, провідний інженер з лісовідновлення Джуфер Л.О., майстри з охорони природи, голова Східницької селищної ради Піляк І.Є. , секретар ради Журавчак Ю.Д., невропатолог – апітерапевт Сенишин Д.М.. Відпочивальник Сергій, який приїхав з Київської області до Східниці оздоровлюватись цілющими водами джерел №25, 26, також виявив бажання посадити молоді дерева.
Цього ж дня, працівниками КП «Господарник» та Східницької селищної ради, за ініціативою селищного голови Івана Піляка, було висаджено близько 50 саджанців липи в парку «Пантелеймона Цілителя».
Всі учасники акції залишились задоволені якістю зробленої роботи та набули неабиякого досвіду з висаджування лісових культур. Завдяки проведенню таких акцій ми робимо великий внесок в озеленення селища та екологічно чисте майбутнє нашого краю. Надіємось, що посаджені дерева, будуть рости на радість не тільки нам, але і майбутнім поколінням. НЕ залишайтесь осторонь таких акцій, бережіть ліс!