Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

19.04.2018 року                                    Східниця                                                № 460

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши заяву гр. Литвин О.М., Горанової О.Б. про надання дозволу  на виготовлення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва  та обслуговування житлового будинку беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 02.03.2018 р. та 21.03.2018 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,069 га на вул. Зарічній, 183, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Литвин Орисі Михайлівні, що зареєстрована на вул. Зарічній, 181, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у оренду.
  2.   Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки – площею 0,045 га на вул. Шевченка, 48 «а», в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. Горановій Оксані Богданівні, що зареєстрована на вул. Шевченка, 48 «а», в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у оренду.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.