Про розірвання договору оренди земельної ділянки за згодою сторін.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

12.03.2018 року                                    Східниця                                                   № 437

 

Про розірвання договору

оренди земельної ділянки

за згодою сторін.

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 141, Земельного кодексу України, ст.32 Закону України “Про оренду землі”, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 02.03.2018 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розірвати договір оренди земельної ділянки площею – 532 кв. м. на вул. Довбуша, 25, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., з гр. Томином Володимиром Романовичем, що зареєстрований на вул. Довбуша, 25, в смт. Східниці м. Борислава Львівської області, за згодою сторін.
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати право власності на земельну ділянку за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ припинити нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     Піляк І.Є.