Конкурс для студентів Львівської області

Для студентів Львівської області (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ВНЗ.
Наразі відкриті 2 номінації.

Участь у конкурсі безкоштовна.
Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.
Деталі конкурсу можна прочитати за посиланням:

Можливий текст новини для сайту:

Назва новини: Інформація про надання гранту для студентів Львівської область для сплати навчання

Текст новини:
“До уваги студентів м.Східниця, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@deltabank-online.com.ua або grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Сподіваємось, що саме Ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.
Якщо необхідно – можемо надати більше інформації про конкурс, умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту!

Катерина Олійник,
менеджер проекту Scholarship в Україні

p.s. Наразі, нашу ініциативу інформаційно підтримали наступні вищі навчальні заклади (розмістивши  інформацію про конкурс на своїх сайтах та на офіційних сторінках у соц мережі Фейсбук). Серед них:

• Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Подільський державний аграрно-технічний університет
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Вінницький соціально-економічний інститут Університету “Україна”
  • Ужгородський національний університет
  • Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
  • Маріупольський державний yніверситет
  • Житомирський державний технологічний університет
  • Бердянський державний педагогічний університет

а також близько 100 об’єднанних территоріальніх громад, райдерж адміністрацій та міських рад, серед яких:
– Білокуракинська громада, Луганська область
– м. Знам’янка, Кіровоградської область
– Оболонська громада, Полтавська область
– Старосинявська громада, Хмельницька область
– Кам’янська міська рада, Дніпропетровської область
– Краснопільскька громада, Сумська область
– Первомайська громада, Харківська область
– Коропська громада, Чернігівська область
– Микулинецька громада, Тернопільська область
– Тячівська громада, Закарпатська область
– Шахівська громада , Донецька область
– Дублянська громада, Львівська область.