Проект рішення ради

Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна»

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

00.00.2018 року                                    Східниця                                            № 00

 

 

Про вступ до Асоціації органів місцевого

самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна»

 

 

З метою вирішення проблем розвитку гірського регіону Західної України та створення ефективного механізму покращення соціально-економічної ситуації в даному регіоні, об’єднання зусиль чотирьох областей, що входять до Міжрегіональної Асоціації Карпатський Єврорегіон для створення сприятливого економічного, соціального та інвестиційного клімату на території Українських Карпат, з метою підтримки Національного Представництва України в Карпатському Єврорегіоні та контролю за його діяльністю, а також для сприяння формуванню ефективної і цілеспрямованої державної і європейської політики, яка дозволить трактувати Карпати як цілісну екологічну, економічну та гуманітарну систему, беручи до уваги лист Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»,  а також на підставі п. 21 ч. 1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Вступити до Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

 

  1. 2. Делегувати повноваження голові селищної ради представляти Східницьку селищну раду м. Борислава Львівської області у Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна».

 

  1. Передбачити в бюджеті кошти у як членський внесок на 2018 рік та в подальшому сплачувати щорічні членські внески відповідно до Рішення Загальних зборів Асоціації.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову Піляка І.Є.

 

 

 

Селищний голова                                                                                       І.Є. Піляк

Bookmark the permalink.

Comments are closed