Проект рішення ради

Про затвердження проекту відведення, державну реєстрацію та  передачу у  постійне користування, земельної  ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.05.2018 року                                    Східниця                                                №

Про затвердження проекту відведення,

державну реєстрацію та  передачу у  постійне

користування, земельної  ділянки.

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 00.05.2017 р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки – площею – 5000 кв. м. на вул. Промисловій, в смт. Східниця, Львівської обл. кадастровий номер 4610345400:01:001:0391 гр.  та передати її безкоштовно територіальній громаді смт Східниця у комунальну власність для будівництва та обслуговування спортивного майданчика в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області.
  2. 2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати право постійного користування на земельну ділянку.           .
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природнього середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                                  Піляк І.Є.