Проект рішення ради

Про заборону продажу пива(крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

00.00.2018 року                                    Східниця                                            № 00

Про заборону продажу пива(крім безалкогольного), алкогольних,

слабоалкогольних напоїв, вин столових на території смт. Східниця

З метою недопущення поширення проявів вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пияцтва, порушень громадського порядку та дотримання тиші у нічний час доби,  а також на підставі п. 441 ч. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити продаж пива(крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території смт. Східниця у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, у період з 22.00 год вечора до 10.00 год ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

1. 2. Заборонити закладам ресторанного господарства(кафе, бари, ресторани) продаж пива(крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у тарі виробника та на винос на території смт. Східниця у період з 22.00 год вечора до 10.00 год ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

1. Дія цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території смт. Східниця незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

1. Суб’єктам господарювання смт. Східниця рекомендувати інформувати покупців про прийняте Східницькою селищною радою рішення щодо заборони продажу пива(крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території смт. Східниця у період з 22.00 год вечора до 10.00 год ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

1. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Східницької селищної ради.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                       І.Є. Піляк